KONST / Litografier / Färglitografi 14342050
nr 1434 2050
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 213/366. Färglitografi. Bladets mått: 27x36, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:12:49
25/11 08:55:25